Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

Nasz innowacyjny camper terenowy AZAR4® na pickupa powstał z myślą o podróżnikach i osobach, które pragną nie tylko przemieszczać się po zwykłych drogach, ale również mają potrzebę odwiedzania miejsc trudno dostępnych.

Zaprojektowany przez nas model campera na pickup doskonale sprawdzi się na wszystkich najpopularniejszych modelach pickupów i może stać się inspiracją do dalekich podróży po bezdrożach oraz miejscach niedostępnych dla dotychczas oferowanych zwykłych kamperów.

Dynamiczny i opływowy kształt campera na pickup AZAR4® mocno wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Wykonanie na bazie kompozytów włókien szklanych i sklejki szkutniczej nadaje kapsule niezwykłej wytrzymałości i lekkości, która umożliwi realizacje nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań oraz zapewnia komfort podróży autostradami i drogami ekspresowymi.

Za pomocą szybkiego montażu samochód dostawczy typu pickup wszystkich popularnych marek i typów, może zamienić się w komfortową kapsułę mieszkalną. Co więcej, nie traci on nic ze swoich dotychczasowych zalet. Jeśli nie potrzebujesz campera – możesz w prosty sposób go zdemontować.

DANE PODSTAWOWE

AZAR4®

Dane informacyjne:

AZAR4 – wyjątkowy camper terenowy PPH WANDEX Agata Wróblewska

GPS

Współrzędne GPS: 54.314321, 18.5834745

KONTAKT: