Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

ASENAT CAMP – jesteśmy autoryzowanym dealerem marki RIMOR oraz BluCamp w Polsce

  • Jako pierwsi na Podhalu oferujemy Państwu zakup oraz wynajem włoskich kamperów firmy Luano Camp oraz Blu Camp.
  • W ciągu ostatnich czterech dekad, podczas gdy potrzeby nabywców samochodów kempingowych się zmieniły, nasze pełne pasji zaangażowanie w naszą pracę pozostaje niezmienione.
  • W 2023 roku firma obchodziła 45 urodziny z nową tożsamością i zupełnie nowym logo, która odzwierciedla optymizm i wolę patrzenia w przyszłość. Wspiera nas ponadto solidność grupy Trigano – lidera na rynku kamperów.
  • Marka Blucamp zrodziła się z doświadczeń dużej grupy handlowej , lidera we Włoszech, działającej w branży caravaningowej, której właścicielem jest rodzina Grosso.
  • ESA Srl. to firma założona w Cuneo w 1999 roku, w której zrodził się pomysł stworzenia floty pojazdów wymyślonej, zaprojektowanej i wyselekcjonowanej dla sieci wypożyczalni Blurent.
  • Dzięki innowacyjnej i wysokowydajnej formule rozpoczyna się poważny i solidny rozwój . W rzeczywistości, działająca od 2000 roku, marka odniosła silny, postępowy i ciągły sukces: obecnie istnieje ponad pięćdziesięciu dealerów Blucamp, rozmieszczonych na terenie kraju i Europy. W styczniu 2014 roku ogłoszono fuzję ESA Srl w ramach spółki Grosso Vacanze Srl, aby zapewnić większą jednorodność i tak już wysokiej jakości usług oferowanych przez grupę.

Samochody kempingowe Blucamp są specjalnie projektowane i budowane pod kierunkiem personelu Blucamp przez duże europejskie fabryki w tej branży.

  • Pojazdy te szczęśliwie łączą potrzeby najemcy ( niezawodność, łatwość zarządzania, wysoka przejrzystość) i klienta prywatnego (wyposażenie w ważne i kwalifikujące się akcesoria, przyjemna estetyka, stosunek jakości do ceny wśród najlepszych na rynku).
  • Gama produktów Blucamp w ostatnich latach została wzbogacona o produkcję nowych modeli oraz pojazdu Sky Free przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych .
  • Każdy pojazd charakteryzuje się klasycznym i eleganckim wyglądem, szeroką gamą akcesoriów i doskonale nadającymi się do zamieszkania przestrzeniami wewnętrznymi. Blucamp od lat przyjmuje filozofię budowy charakteryzującą się solidnością i bezpieczeństwem, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie pojazdu gwarantującego pełen komfort podczas podróży i wakacji.
  • Ci, którzy wybierają wakacje na świeżym powietrzu, wiedzą, że to dbałość o szczegóły i małe środki sprawiają, że pojazd jest wygodny i niezawodny .

Wybierz Blucamp: swoboda podróżowania z pełnym bezpieczeństwem!

DANE PODSTAWOWE

ASENAT CAMP

Dane informacyjne:

ASENAT CAMP Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki RIMOR oraz BluCamp w Polsce.

GPS

Współrzędne GPS: 49.4735308, 20.0204101

KONTAKT: