Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

Rimor Podhale – Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki RIMOR w Polsce Jako pierwsi na Podhalu oferujemy Państwu zakup oraz wynajem włoskich kamperów firmy Luano Camp.

17 stycznia 1978 roku Luano Niccolai pełny determinacji do produkcji kamperów oficjalnie założył markę Rimor. Pełen entuzjazmu i zapału prawdziwego pioniera. W ciągu ostatnich czterech dekad, podczas gdy potrzeby nabywców samochodów kempingowych się zmieniły, nasze pełne pasji zaangażowanie w naszą pracę pozostaje niezmienione.

W 2023 roku firma obchodzi 45 urodziny z nową tożsamością i zupełnie nowym logo, która odzwierciedla optymizm i wolę patrzenia w przyszłość. Wspiera nas ponadto solidność grupy Trigano – lidera na rynku kamperów.

Rimor Kempery – Seria Evo , Seria Kilig jest doskonałym punktem wyjścia dla Twoich nowych przygód na świeżym powietrzu.

 • Dzięki możliwości wyboru długości od 6,4 m do 7,4 metra, wybór między kompaktowością a dużą ilością dodatkowej przestrzeni zależy wyłącznie od Ciebie.
 • Obecnie wszystkie samochody kempingowe oferowane przez nas są budowane na podwoziu Forda Transita. Dostępna moc silnika to 130 km lub 170 km w połączeniu z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów.
 • W związku z długim procesem budowy samochodu kempingowego obecnie przyjmujemy indywidualne zamówienia na sezon 2023/2024. Indywidualne zamówienie dotyczy głównie modelu oraz konfiguracji mocy silnika i skrzyni biegów oraz wersji zimowej.

Rimor dostępne nowe / używane – są to samochody z dodatkowymi opcjami wyposażenia zamontowanego w fabryce Luano Camp.

 • Kampery dostępne na placu przygotowane są do rejestracji; posiadają wszystkie opłaty przewidziane w Polsce. Wszystkie dodatki można zamontować opcjonalnie według uznania klienta u nas na miejscu lub w zaprzyjaźnionych serwisach .
 • Przyjmujemy również indywidualne zamówienia od wymagających klientów.

Rimor Wypożyczalnia – Rimor jesteśmy pierwszą na Podhalu w pełni profesjonalną wypożyczalnią kamperów.

 • Odbiór i zwrot samochodu odbywa się w Nowym Targu
 • Dysponujemy modelem Evo 5. Jest to samochód z 2022 roku na bazie Forda Transita z silnikiem o mocy 130 km oraz z automatyczna skrzynią biegów.
 • Kamper Evo 5. posiada 6 miejsc do jazdy oraz 6 miejsc do spania. Jest to wersja w pełni zimowa; podgrzewana podłoga oraz zbiornik szarej wody. Posiada najmocniejszą Trumę Combi 6000 EH opcja gaz plus grzałki. Dodatkowo kamper doposażony jest w markizę, bagażnik rowerowy, zestaw solarny, klimatyzację postojową części mieszkalnej, kamerę cofania, krzesła stół, przybory kuchenne itp. Samochód posiada pełne ubezpieczenie Assistance na terenie Unii Europejskiej oraz gwarancję mechaniczną Forda.

Rimor Serwis

 • Zajmujemy się profesjonalną naprawą kamperów i przyczep kempingowych. Posiadamy wyłączność licencyjną Master Diler CaravanRepair® in Poland. Innowacyjna technologia CaravanRepair® pozwala na naprawę uszkodzeń ścian, dachów przyczep kempingowych i kamperów niezależnie od poziomu ich skomplikowania oraz wzoru.
 • Nasza metoda naprawy przyczep kempingowych i kamperów została zatwierdzona przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Holandii i Niemczech, takie jak KTI, Kraftfahrzeug Technisches Institut, należące do około dwudziestu firm ubezpieczeniowych w Niemczech.
 • Zajmujemy się przeprowadzaniem napraw bieżących, konserwacją, przeglądami i przeróbkami aut.
 • Specjalizujemy się także w niestandardowych przeróbkach stolarskich zabudowy, montażu anten satelitarnych, dodatkowych zamków, nagłośnienia i kina domowego, klimatyzacji, ogrzewania centralnego lub postojowego, bagażników rowerowych i motorowerowych, markiz, systemów samojezdnych w tym zawieszeni pneumatycznych, wymianę pieców, lodówek i przetwornic 230V.

DANE PODSTAWOWE

Rimor Podhale

Dane informacyjne:

Rimor Podhale – autoryzowanym dealerem marki RIMOR włoskich kamperów firmy Luano Camp.

GPS

Współrzędne GPS: 49.4735308, 20.0204101

KONTAKT: