Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

CAMP GORĄCY POTOK

Współrzędne GPS: 49.3984189, 20.0242584

OPIS OBIEKTU

Camp Gorący Potok to wyjątkowe miejsce otwarte z myślą o ulubieńcach Caravaningu chcących odetchnąć i odpocząć w otoczeniu natury.

  • Camping posiada aż 48 miejsc campingowych wraz z pełnym zapleczem sanitarnym, gdzie jest ogólnodostępna kuchnia, prysznice, pralnia oraz toalety.
  • Domki Tiny House – mobilne całoroczne domki 6-osobowe ; miejsce do spania (z antresolą i dodatkową kanapą), łazienka z prysznicem, a także aneks kuchenny z płytą grzewczą i całym niezbędnym sprzętem
  • Mniejsze lub większe samochody campingowe mają zapewnione miejsce wraz z przyłączem do prądu oraz wody.
  • Dla najmłodszych jest duży plac zabaw, a tuż obok miejsce do grillowania. Czworonożni przyjaciele są równie mile widziani i bezpieczni, a cały teren umożliwia odkrywanie przez nich nowych zakątków zieleni.
  • Camp Gorący Potok gwarantuje dostęp do Term Gorący Potok – jest to kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową. Baseny napełnione są siarkową wodą termalną o temperaturze 34-40°C, co daje niepowtarzalny relaks i ukojenie dla ciała zarówno latem jak i zimą.
  • Gorący Potok to również odprężająca strefa SPA „Grzysno Przyjemność”. Jako uzupełnienie termalnego relaksu w strefie znajduje się bogata oferta nietuzinkowych kąpieli w nieckach z wodą o zwiększonej zawartości siarki, kąpieli borowinowych, saun oraz ceremonii saunowych masaży i zabiegów kosmetycznych.

DANE INFORMACYJNE

Wyposażenie

Wyżywienie

Sanitariaty

Sport i rekreacja

Okolica i atrakcje

Cena

KONTAKT: