Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

Diabla Góra

Współrzędne GPS: 49.614714151398, 22.276582717896

OPIS OBIEKTU

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Diabla Góra” położony jest w Bieszczadach na pograniczu Krajobrazowego Parku Gór Słonnych, w miejscowości Tyrawa Solna, zwanej „Północną Bramą Bieszczad”, na jednym z najsłynniejszych w Europie szlaku cerkwi i ikon Podkarpacia. Osadzony jest na zboczu Diablej Góry (354 m n.p.m.) wzdłuż rzeki San (około 1700m linii brzegowej) oraz potoku Tyrawka (ponad 800m). Dodatkowo w odległości 2,5km od Ośrodka znajduje się 54ha wód stałych (Hłomcza), będących rajem dla wędkarzy.

Oferta noclegowa

  • wynajem pokoi 3-4-osobowych z łazienkami (kub. 30m2),
  • domki dla 6-8 osób (kub. 70m2)
  • domki dla 8-10 osób (kub. 90m2)

Na terenie obiektu noclegowego znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, latem do wykorzystania kąpielisko naturalne o powierzchni 0,3h (głębokość kąpieliska od 0,3 do 0,8 metra w wydzielonej części bojkami oraz plażą piaszczystą, poza strefą wydzieloną bojkami głębokość wody od 1 do 1,8 metra, możliwość popływania rekreacyjnego) oraz kąpielisko i piaszczysta plaża nad rzeką San o długości 300m jak również część plaży trawiastej, około 200m długości (latem na naszym odcinku głębokość wody rzeki San nie przekracza 0,5 metra).

W ofercie znajduje się wypożyczalnia kajaków canoe (2-3-4 os.), dzięki którym można przeżyć wspaniałą przygodę spływając rzeką San (dolina Sanu). Odcinek z Sanoka na Diablą Górę wynosi około 12km (spływ trwa od 2,5 do 3 godzin, w zależności od nurtu rzeki).

Camping i pole namiotowe

  • 25 stanowisk dla przyczep campingowych bądź camperów od 80 do 120m2 – SEKTOR A, – miejsca pod drzewami częściowo zacienione
  • 38 stanowiska dla przyczep campingowych oraz camperów o powierzchni od 120 do 160m2 – SEKTOR B, – otwarce sektory bez drzew w słońcu
  • 40 miejsc namiotowych w lini brzegowej rzeki San – SEKTOR C, – pole namiotowe nad Sanem pod drzewami częściowo zacienione

Dodatkowo na terenie pola campingowego znajdującego się w ośrodku do dyspozycji mniejszych pociech zorganizowano cztery różne place zabaw dla różnej grupy wiekowej dzieci.

Dla Gości Ośrodka i nie tylko, istnieje możliwość wyżywienia w naszej Karczmie. 

Oferujemy śniadania, obiady i kolacje – większość używanych przez nas produktów spożywczych pochodzi z okolicznych gospodarstw.

Dodatkowo w ofercie posiadamy 2 stanice biesiadne dla grup od 30 do 60 osób, które znajdują się na terenie ośrodka noclegowego, jak również istnieje możliwość zorganizowania mobilnej, w dowolnym miejscu zaakceptowanym wcześniej przez organizatora i właściciela terenu.

„Diabla Góra” zaprasza na wczasy w Bieszczady: noclegi, domki, pokoje lub camping a wokół wiele się dzieje!

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty ośrodka oraz z atrakcji dostępnych w naszym pięknym regionie!

 

 

 

DANE INFORMACYJNE

Wyposażenie

Wyżywienie

Sanitariaty

Sport i rekreacja

Okolica i atrakcje

Cena

KONTAKT: