Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

Elektrobiesy

Współrzędne GPS: 49.2529152, 22.6939983

OPIS OBIEKTU

Elektrobiesy – powstały z połączenia wiedzy i miłości do Bieszczadów oraz chęci uzupełnienia luki pomiędzy leniwym, a mocno aktywnym wypoczynkiem.

  • Dzięki nam możesz teraz w pełni cieszyć się górskim powietrzem i niezapomnianymi widokami, a jednocześnie nie wrócisz z urlopu przemęczony.
  • Sprawiamy, że aktywny wypoczynek jest osiągalny dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji.
  • My z Bieszczadami związani jesteśmy od lat. Znamy tutejszych ludzi, mamy swoje ulubione ścieżki w lasach i wiemy, jak znaleźć zakątki nieopisane w żadnych przewodnikach turystycznych.

Mamy dla Ciebie rowery, rolki terenowe przeznaczone na różną nawierzchnię i poziom trudności.

Niezależnie od tego, czy planujesz przejażdżkę po drodze, czy trasę offroad – zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Ciesz się wygodną jazdą ze wspomaganiem przez wiele kilometrów górskiej trasy

ROWER ELEKTRYCZY-BIKE MAN 1.0

Dostępny w dwóch rozmiarach: M (rama 26) i L (rama 28). Rower trekkingowy z 5 poziomami wspomagania, wyposażony w amortyzowane siodełko i przód. Jedno naładowanie baterii pozwala na wspomaganą jazdę na odległości 100-120 km po nierównym, górskim terenie.

ROWER ELEKTRYCZY M-BIKE LADY 1.O – Dostępny w dwóch rozmiarach: M (rama 26) i L (rama 28). Rower trekkingowy z 5 poziomami wspomagania, wyposażony w amortyzowane siodełko i przód. Jedno naładowanie baterii pozwala na wspomaganą jazdę na odległości 100-120 km po nierównym, górskim terenie.

ROWER CITY – Przeznaczone na twardszą nawierzchnię oraz dla osób o niższym wzroście. Świetnie sprawdzą się na wycieczki o mniejszym stopniu trudności, a także dla mniej wymagających lub początkujących rowerzystów.

ROLKI TERENOWE – Świetna propozycja dla amatorów nart biegowych, ale nie tylko. Zapewniamy przeszkolenie dla niedoświadczonych oraz dobór trasy adekwatnej do posiadanych umiejętności.

CHCESZ ŻEBY ROWERY PRZYJECHAŁY DO CIEBIE?

ZAPYTAJ NAS O DOWÓZ POD WSKAZANY ADRES

Zapraszamy Elektrobiesy

DANE INFORMACYJNE

Wyposażenie

Wyżywienie

Sanitariaty

Sport i rekreacja

Okolica i atrakcje

Cena

KONTAKT: