Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

KEMPING DZIKI WSCHÓD

Współrzędne GPS: 51.386727047527, 23.508596420288

OPIS OBIEKTU

Nasze pole kempingowe „DZIKI WSCHÓD” położone jest w atrakcyjnej, malowniczej okolicy. Sąsiedztwo z jednej strony Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, raju turystów i grzybiarzy oraz rzeki Tarasienki z drugiej, pozwala wypocząć i zregenerować siły w otoczeniu przyrody.

  • Miejsce przyciąga pięknym sosnowym lasem, który w połączeniu z szumem rzeki tworzy zapach natury. Wystarczy wyjść poza bramę kempingu aby cieszyć się bogactwem jej darów, a przy odrobinie szczęścia zobaczyć sarny, jelenie, a nawet łosie, czy daniele. Jesienną atrakcję stanowi rykowisko konkurujących ze sobą stad jeleni.
  • Posiadamy zarybiony staw typowo hodowlany na zasadzie łowiska „no kill” w którym obowiązuje zakaz kąpieli. Łowienie ryb dla gości kempingu jest nieodpłatne, natomiast za dodatkową opłatą istnieje możliwość łowienia przez osoby z poza kempingu.
  • Obok kempingu przebiega czerwony Nadbużański Szlak Rowerowy i Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo z licznymi Miejscami Obsługi Rowerzystów.
    Wschodni Szlak Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy, którą od początku do końca przygotowano po to, aby dawała radość podróżowania i poznawania.
  • Posiadając własne doświadczenia w kempingowaniu wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyznaczyliśmy parcele (60-70m2) dla kamperów i przyczep, oddzielone od siebie zielenią, zapewniające prywatność z dostępem do prądu i wody w obrębie parcel. Mamy również przestrzenny, zazieleniony sektor dla namiotów.
    Zadaszone miejsce do zmywania naczyń oraz możliwość skorzystania z mikrofali, kuchenki czy czajnika stanowi dodatkowy atut.
  • Szeroka aleja z utwardzoną nawierzchnią umożliwia dogodny i bezpieczny dojazd do parceli turystom posiadającym duże samochody, przyczepy i kampery. Teren jest ogrodzony, otoczony zielenią.

DANE INFORMACYJNE

Wyposażenie

Wyżywienie

Sanitariaty

Sport i rekreacja

Okolica i atrakcje

Cena

KONTAKT: