Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

Osada Nad Wodą

Współrzędne GPS: 54.3008502, 16.1841497

OPIS OBIEKTU

Tworząc Osadę Nad Wodą chcieliśmy stworzyć niepowtarzalne miejsce dalekie od zgiełku dnia codziennego, z bajkowym krajobrazem na dużej łące, na skraju lasu, tuż nad jeziorem Jamno i morzem Bałtyckim.

  • Miejsce z duszą, w którym będzie można powrócić do natury, wyposażone w uzdrawiającą moc gorącego powietrza, rozgrzanej soli i zapachu drewna, bogate tutejszą historią i opowieściami, azyl dla wszystkich, którzy potrzebują ucieczki od zwykłej codzienności.
  • Postanowiliśmy połączyć w Osadzie nad Wodą to co dobre i piękne. Jest więc piękno z natury, masa lasów, powietrza, jodu i wody. I jest dobro od nas – maleńka osada 5 luksusowych namiotów glampingowych oraz namiotów Safarii, a także miejsce dla kamperów i namiotów.
  • Jest mnóstwo przestrzeni do biwakowania, plac zabaw dla dzieci, boisko do gier, świetlica dla najmłodszych i starszych, miejsce na ognisko, gospoda, sklep, , wypożyczalnia rowerów oraz sprzętu wodnego.
  • Propagujemy pomysł na zdrowe życie. Jest to miejsce dla tych, którzy chcą przed zaśnięciem patrzeć w gwiazdy i budzić się wśród śpiewu ptaków, którzy lubią szum deszczu i trzask ognia.  I o to właśnie nam chodziło. O prywatny azyl, gdzie dzieci swobodnie biegają, wieczorem robi się ognisko, a rano jeszcze na bosaka wychodzi się z kawą na zewnątrz, rzucić okiem, czy widok z wczoraj nadal tu jest.

DANE INFORMACYJNE

Wyposażenie

Wyżywienie

Sanitariaty

Sport i rekreacja

Okolica i atrakcje

Cena

KONTAKT: