Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

Klimatyzator postojowy

Tel.: tel: 789-351-147 ; 794-650-100
Email: iglocar01@wp.pl
Kategoria sprzętu: Inna, Części Akcesoria

OPIS

Klimatyzatory postojowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Postanowiliśmy wdrożyć do naszej oferty klimatyzacje elektryczne umożliwiające utrzymanie komfortowej temperatury podczas podróży, jak i w czasie wypoczynku w pojazdach fabrycznie niewyposażonych w klimatyzację lub w pojazdach specjalnych, gdzie fabryczna klimatyzacja nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom właściciela.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Wykonaliśmy testy wielu klimatyzatorów dostępnych na rynkach światowych i wyselekcjonowaliśmy modele spełniające wysokie wymagania postawione przez naszą firmę.

Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia:

  • ECO Power 12, ECO Power 24 i ECO Power +. Są to klimatyzatory typu monoblok montowane na dachu pojazdu, zasilane prądem stałym o napięciu 12 lub 24 Volt.
  • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej beztłokowej sprężarki typu scroll uzyskujemy bardzo wysoką wydajność chłodzenia 2600W przy poborze prądu 250- 700W.
  • Klimatyzator Eco power + został dodatkowo wyposażony w jonizator powietrz, filtr przeciwpyłowy oraz funkcje obiegu otwartego powietrza.
  • Nasze klimatyzatory znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, minibusach, maszynach rolniczych i budowlanych. Są też doskonałą alternatywą dla kamperów, gdzie w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewnią komfortowy wypoczynek w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

Dla pojazdów, gdzie nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji na dachu pojazdu proponujemy klimatyzator typu split.

Klimatyzator ECO Split jest to urządzenie o wydajności chłodniczej 1800-2800W. Składa się z jednostki zewnętrznej, którą można umieścić w dowolnej części pojazdu oraz części wewnętrznej, nawiew zimnego powietrza wraz ze sterownikiem, połączone ze sobą wężami elastycznymi.

Takie rozwiązanie doskonalę sprawdza się w kombajnach zbożowych, koparkach czy maszynach leśnych.

Klimatyzacja Eco sygnowana znakiem IGLOCAR to trwałe, wydajne i oszczędne urządzenie. Udzielamy dwuletniej gwarancji oraz oferujemy pełny serwis pogwarancyjny. Posiadamy wszystkie części potrzebne do ewentualnej naprawy.

Mamy głęboką nadzieję, że nasze klimatyzacje pomogą Państwu stworzyć odpowiedni klimat podczas pracy, podróży czy wypoczynku.

Pozdrawiamy.

Zespół IGLOCAR

KONTAKT: