Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

ASENAT CAMP

Tel.: tel +48 603 808 955
Email: biuro@rimorpodhale.pl
Kategoria sprzętu: Sprzedaż Kamperów, Części Akcesoria

OPIS

ASENAT CAMP – jesteśmy autoryzowanym dealerem marki RIMOR oraz BluCamp w Polsce

  • Jako pierwsi na Podhalu oferujemy Państwu zakup oraz wynajem włoskich kamperów firmy Luano Camp oraz Blu Camp.
  • Marka Blucamp zrodziła się z doświadczeń dużej grupy handlowej , lidera we Włoszech, działającej w branży caravaningowej, której właścicielem jest rodzina Grosso.

Samochody kempingowe Blucamp są specjalnie projektowane i budowane pod kierunkiem personelu Blucamp przez duże europejskie fabryki w tej branży.

  • Pojazdy te szczęśliwie łączą potrzeby najemcy ( niezawodność, łatwość zarządzania, wysoka przejrzystość) i klienta prywatnego (wyposażenie w ważne i kwalifikujące się akcesoria, przyjemna estetyka, stosunek jakości do ceny wśród najlepszych na rynku).
  • Gama produktów Blucamp w ostatnich latach została wzbogacona o produkcję nowych modeli oraz pojazdu Sky Free przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych .
  • Każdy pojazd charakteryzuje się klasycznym i eleganckim wyglądem, szeroką gamą akcesoriów i doskonale nadającymi się do zamieszkania przestrzeniami wewnętrznymi. Blucamp od lat przyjmuje filozofię budowy charakteryzującą się solidnością i bezpieczeństwem, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie pojazdu gwarantującego pełen komfort podczas podróży i wakacji.
  • Ci, którzy wybierają wakacje na świeżym powietrzu, wiedzą, że to dbałość o szczegóły i małe środki sprawiają, że pojazd jest wygodny i niezawodny .

Wybierz Blucamp: swoboda podróżowania z pełnym bezpieczeństwem!

KONTAKT: