Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

Seria Kilig – Półintegra

Tel.: 48 603 808 955
Email: biuro@rimorpodhale.pl
Kategoria sprzętu: Sprzedaż Kamperów

OPIS

Seria Kilig- – Komfort i funkcjonalność w inteligentnym projekcie Kilig.

  • W 2023 roku pojawia się nowa gama pojazdów o nazwie Kilig. Są to kolejne modele, mają wiele wspólnych cech, począwszy od niezawodności i funkcjonalności.
  • Są one wynikiem sprawdzonych na przestrzeni czasu technik konstrukcyjnych. W wyborze najlepszych rozwiązań gwarantujących maksymalny komfort kierujemy się naszym doświadczeniem, a wszystko to pod szyldem włoskiego kunsztu.
  • Kilig ma wiele inteligentnych rozwiązań. Jego konstrukcja w duchu praktyczności i solidności łączy design i funkcjonalność. Przykład? Detal wielofunkcyjnego, podwójnego zastosowania magnetycznego panelu kuchennego, zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i porządkowania przyborów kuchennych.
  • Poza tym spodobają Ci się również kombinacje kolorów i tkanin oraz kabina kierowcy w modelach profilowych z wbudowanymi schowkami, wykończona miękką w dotyku tapicerką.
  • Do tego dochodzą dogłębnie przemyślane elementy zewnętrzne, takie jak owiewki nowych modeli nisko profilowych dopasowane do boków tak, aby zoptymalizować aerodynamikę pojazdu.

KONTAKT: