Campingi, Noclegi, Kwatery

Stwórzmy razem największą bazę Campingów i Noclegów w Polsce

DANE PODSTAWOWE

Winnica Milanowska spod Świętego Krzyża

Współrzędne GPS: 50.8451148, 21.0819648

OPIS OBIEKTU

Winnica znajduję się w malowniczej miejscowości Milanowska Wólka, u stóp Łysej Góry, obok lasu, rzeki, cudownych widoków i śpiewających ptaków. Jest to ciekawy region z mnóstwem turystycznych szlaków i atrakcji oraz miejsc noclegowych.

  • Do dyspozycji turystów oraz gości mamy prywatny staw, zasilany czystą, górską wodą z potoku, gdzie można w ciszy i spokoju poopalać się czy odpocząć przy lampce wina z Winnicy.
  • Jeśli cenisz ciszę, spokój połączony z degustacją produktów regionalnych oraz aktywnym wypoczynkiem to miejsce jest stworzone dla Ciebie.

„Winnica Milanowska” to jest takie magiczne miejsce, u podnóża Łysej Góry i Świętego Krzyża, gdzie historia i legenda splata się z rzeczywistością, gdzie świętokrzyskie czarownice, w znany tylko sobie sposób, produkują czarodziejską miksturę szczęścia – „Wino Milanowskie”. Ten w pełni naturalny napój przynosi zdrowie, radość i miłość, tym, którzy go kosztować będą.

  • Wino jest idealnym pomysłem na prezent. Istnieje u nas możliwość stworzenia własnej, spersonalizowanej etykiety np. na wesele, urodziny czy imprezę firmową.
  • Zachęcamy do zakupu Vouchera Prezentowego na Zwiedzanie Winnicy i Winiarni oraz degustacje 3 rodzajów win.
  • Zapraszamy również na sesje zdjęciowe lub filmowe w naszym malowniczym, winogronowym plenerze.

Sklepik nasz otwarty jest w weekendy w godz. 10.00-19.00  ewentualnie innego dnia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Zwiedzanie Winnicy oraz Winiarni z właścicielem/przewodnikiem wraz z degustacją win, odbywa się w soboty i niedziele w godzinach: 11.00,  14.00, cena to 40zł/osoba, niezależnie czy dana osoba degustuje wina czy nie.  Minimalna liczba to 6 osób dorosłych

Przyjmujemy również gości, którzy podróżują camperami.

Cena to 120zł/doba (zameldowanie: 14.00 , wymeldowanie: 11.00).

Udogodnienia to: toalety, napełnianie wody, dostęp do prądu, leżaki i stoły piknikowe, miejsce na ognisko, śmietniki, sauna (za dodatkową opłatą).

Prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną lub mailową.

DANE INFORMACYJNE

„Winnica Milanowska” magiczne miejsce, u podnóża Łysej Góry i Świętego Krzyża, gdzie historia i legenda splata się z rzeczywistością, gdzie świętokrzyskie czarownice, w znany tylko sobie sposób, produkują czarodziejską miksturę szczęścia – „Wino Milanowskie”.

KONTAKT:

serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?